www.JanaDrdlova.cz

Milichovští,
Žďár nad Sázavou

Od Janči skvělá organizace, bezvadná domluva, super nápady, nádherné provedení fotek, zkrátka opravdu spokojenost. My měli tu čest a máme od ní i nejkrásnější album. Janča byla všude, ale my o ní skoro nevěděli...


Odehnalovi,
Perknov

S naší paní fotografkou jsme byli velmi spokojeni. Příjemně nás překvapila svojí kreativitou, ochotou a přemírou trpělivosti. Velice se nám líbil zápal a fantazie při práci, která se odrazila na jejím výsledku. Ještě jednou moc děkujeme, máme na co vzpomínat.


Míša + Petr Horkých,
Nové Veselí

Velice milá a ochotná paní fotografka s příjemným vystupováním! Byli jsme s ní velice spokojeni, výborná domluva zvláště při pózování. Během svatby jsme o ní téměř nevěděli, což ocenil hlavně ženich, který se nerad fotí a přesto máme krásné fotky. Děkujeme moc. Doporučujeme!


Prezentace, které podporujeme

Fotografické služby a práce jako je zakázkové focení fotografie dětí, oslav, večírků a svateb. Zhotovování krajinné fotografie, úprava Vašich fotografií a tvorba zvětšenin.

Kvalitní fotografické služby Vám poskytne náš profesionální fotograf. Tyto služby nabízíme po celé České republice. Více informací na www.elitephoto.cz

Flowerbed svatební kytice - profesionální floristika.

Svatební oznámení vzory online včetně svatebních pozvánek. Velký výběr svatebních textů a svatební motta na svatební oznámení.

blog o fotografování

Kosmetický salon se 100% přírodní kosmetikou - Biologique Recherche Salon

Pokud si chcete po náročném pracovním týdnu odpočinout u vody, pomůže Vám náš jednoduchý seznam bazénů - koupaliště v ČR.

Catering - Karlovy Vary, Plzeň

Luxusní apartmány Lipno s výhledem na jezero

Kvalitní povlečení pro Váš pohodlný spánek

podprsenky Linia

Liposukce Korekce tvaru postavy pomocí liposukce na klinice MUDr. Vrbického, Praha.

Liposukce Informace o liposukci na portálu Plasticka-chirurgie.info.

Zubní implantáty Informace, popis zákroku, seznam lékařů na portálu Lekari-online.cz.

Aura Čakry Léčení

Ubytování Moravský Kras

Ubytování Moravská Svitavy

keramika dárky sochy