www.JanaDrdlova.cz

Milichovští,
Žďár nad Sázavou

Od Janči skvělá organizace, bezvadná domluva, super nápady, nádherné provedení fotek, zkrátka opravdu spokojenost. My měli tu čest a máme od ní i nejkrásnější album. Janča byla všude, ale my o ní skoro nevěděli...


Odehnalovi,
Perknov

S naší paní fotografkou jsme byli velmi spokojeni. Příjemně nás překvapila svojí kreativitou, ochotou a přemírou trpělivosti. Velice se nám líbil zápal a fantazie při práci, která se odrazila na jejím výsledku. Ještě jednou moc děkujeme, máme na co vzpomínat.


Míša + Petr Horkých,
Nové Veselí

Velice milá a ochotná paní fotografka s příjemným vystupováním! Byli jsme s ní velice spokojeni, výborná domluva zvláště při pózování. Během svatby jsme o ní téměř nevěděli, což ocenil hlavně ženich, který se nerad fotí a přesto máme krásné fotky. Děkujeme moc. Doporučujeme!


Informace o svatebním fotografovi - Janě Drdlové

Kdo jsem

Jmenuji se Jana Drdlová a žiji se svojí rodinou v Brně. Narodila jsem se v srdci Vysočiny ve Žďáře nad Sázavou, kde jsem absolvovala Biskupské gymnázium. Po maturitě jsem odešla studovat do Brna. Zvolila jsem si farmacii, obor pro mne fascinující a záživný. Po promoci jsem nastoupila do lékárny jako lékárník asistent a nyní si užívám mateřské dovolené.

Proč fotím

Protože mě to baví. K focení jsem se dostala díky manželovi. Vždycky mě bavilo sledovat svět přes hledáček fotoaparátu. Focení svateb pak už přišlo samo. Kamarádka mě požádala o nafocení svatby a už to bylo. S výsledkem byli novomanželé spokojeni a fotky se líbily i jejich známým, kteří mě pak také oslovili.

Čím fotím

Fotím digitálním fotoaparátem Nikon D800. Používám k němu tři špičkové objektivy Nikkor: 14-24 mm, 24-70 mm a 70-200 mm. Všechny se světelností 2,8 v celém rozsahu.

Světlo si dopřávám z externího blesku SB 800.

Kde fotím

Pocházím ze Žďáru, proto ve Žďáru a blízkém okolí. Bydlím v Brně, takže v Brně a blízkém okolí.