www.JanaDrdlova.cz

Milichovští,
Žďár nad Sázavou

Od Janči skvělá organizace, bezvadná domluva, super nápady, nádherné provedení fotek, zkrátka opravdu spokojenost. My měli tu čest a máme od ní i nejkrásnější album. Janča byla všude, ale my o ní skoro nevěděli...


Odehnalovi,
Perknov

S naší paní fotografkou jsme byli velmi spokojeni. Příjemně nás překvapila svojí kreativitou, ochotou a přemírou trpělivosti. Velice se nám líbil zápal a fantazie při práci, která se odrazila na jejím výsledku. Ještě jednou moc děkujeme, máme na co vzpomínat.


Míša + Petr Horkých,
Nové Veselí

Velice milá a ochotná paní fotografka s příjemným vystupováním! Byli jsme s ní velice spokojeni, výborná domluva zvláště při pózování. Během svatby jsme o ní téměř nevěděli, což ocenil hlavně ženich, který se nerad fotí a přesto máme krásné fotky. Děkujeme moc. Doporučujeme!


Fotografování svateb - průběh

Dle domluvy se zákazníkem se mohu na svatbě zdržet pouze na obřad či na celý svatební den. U varianty celého dne přijíždím dopoledne před obřadem k nevěstě, kde začínám s dokumentací tzv. od piky. Líčení, česání, oblékání, příjezd ženicha. Pak se přesouváme do obřadní síně či kostela. Po obřadu je nutné počítat s dostatečnou časovou rezervou na focení novomanželů v přilehlých zahradách, parcích. Minimálně hodinu, záleží na vzdálenosti od místa obřadu. Ve Žďáře využívám Zámku a kouzelných ambitů Zelené hory. Následuje přesun za vyhladovělými svatebními hosty na samotnou hostinu. Zametání střepů, vzájemné krmení, krájení svatebního dortu. To jsou neodmyslitelné tradice patřící ke každé svatební hostině. Konečně se dostáváme k prvnímu společnému tanci a následné party. Zdržím se dle domluvy.